Velkommen!


    Velkommen til Stjerne Cup

        Innlandet 2021 Hamar

202 lag totalt i alle klasser og vi gratulere disse lagene med seier i Stjerne Cup Innlandet 2021:

G16 - Eik Tønsberg (Vestfold).

G15 - Sola (Rogaland).

G14 - Moss (Østfold).

G13 - Hinna (Rogaland).

G12 - Løkken IF (Trøndelag).

G11 - Ready (Oslo).

27-29 august 2021.

G13 Elite 11 er - 20 plasser (FULLBOOKET) Kongsvinger, Heming, Elverum, Lillestrøm, Skeid, Hasle Løren, Nationalkammeratene, Byåsen, Ålgård, Løkken Futsal, Ullern, Randesund, Vålerenga, Stabæk, Kolbotn, Gimletroll, Lørenskog, Hinna, Flint Tønsberg, Storm.

Nivå 2 11er - 12 plasser Vind Akademiet, Skeid-2, Byåsen-2, Ålgård-2, Ullern-2, Nationalkammeratene-2, Skedsmo-2, Gimletroll, Melhus, Lillestrøm-2, Oppegård.

G14 Elite 11er - 24 plasser Nordstrand, Moss, Kongsvinger, Rustad, Nittedal, Stabæk, Nesodden, Eidanger, Lørenskog, Ready, Åsane, Bærums Verk Hauger, Donn, Heming, Stoppen, Ranheim, Drøbak Frogn, Hamar IL, Varegg/Sandviken, Sprint Jeløy, Sundjordet, Freidig, Bagn.

Nivå 2 11er - 16 plasser Nordstrand-2, Elverum-2, Moss-2, Nittedal-2, Strømmen, Lørenskog-2, Eidanger-2, Ready-2, Bærums Verk Hauger-2, Oppegård, Stoppen-2, Solberg, Drøbak Frogn-2, Freidig-2.

1-3 oktober 2021.

G15 Elite 11er - 12 plasser Sprint Jeløy, Eik Tønsberg, Mjøndalen, Fana, Sola, HSV, Bodø Glimt, Gilmetroll, Kattem, Staal Jørpeland, Søreide.

Nivå 2 11er - Kolbotn-2, Nordstrand-2, Begby, Nesodden, Flint Tønsberg, Astor-2, Verdal, Borre, Astor.

G16 Elite 11er - 16 plasser (1 ledig plass) Hønefoss, Eik Tønsberg, Strømsgodset, Gresvik, Charlottenlund, Namsos, Trygg Lade, Tiller, Pors, Flint Tønsberg, Teie, Verdal, Randesund, Osterøy, Astor, Fyllingsdalen.

Nivå 2 11er - 12 plasser (1 ledig plass) Strømsgodset-2, Charlottenlund-2, Trygg Lade-2, Tiller-2, Buvik, Pors-2, Teie-2, Høybråten & Stovner, Ridabu, Borre, Vinne.

24-26 september 2021.

G12 9er Nivå 1: 20 plasser (FULLBOOKET) Sarpsborg, Heming, Nordstrand, Vind Akademiet, Ullern, Mjøndalen, Hasle Løren, Ullensaker Kisa, Bærums Verk Hauger, HUK, Sprint Jeløy, Bærum, Bærum-2, Lørenskog, Skeid, Gresvik, Gol, Manglerud Star, Lisleby, Løkken.

Nivå 2 9er: 16 plasser (1 ledige plasser) Bygdø Monolitten, Nordstrand-2, Bærums Verk Hauger-2, Ullern-2, Ullern-3, Sarpsborg-2, Heming-2, Lørenskog-2, Skeid-2, Skeid-3, Raufoss, Manglerud Star-2, Stabæk, Stabæk-2, Koll.

G11 9er Nivå 1: 16 plasser (FULLBOOKET) Nordstrand, Ullensaker Kisa, Stabæk, Ready, Skedsmo, Skeid, Lørenskog, Korsvoll, Lillestrøm, Strømsgodset, Sogndal, Heming, Sprint Jeløy, Høvik, Fjellhamar, Tynset.

G11 9er Nivå 2: 12 plasser (FULLBOOKET) Vind Akademiet, Korsvoll-2, Skedsmo-2, Skeid-2, Heming-2, Haslum-2, Haslum-3, Ridabu, Fjellhamar-2, Lillestrøm-2, Lørenskog-2, Sprint Jeløy-2.

Elektronisk påmelding er nå åpen for alle lag i Stjerne Cup Innlandet 2021.

Så meld på laget elektronisk nå ved å klikke øverst på denne side på det blå feltet "Meld på lag`"

Om dere ønsker på få faktura vedr påmeldingsavgift kr 3000,- så er det også mulig ved elektronsik påmelding å skrive inn i "rabattfeltet" koden: STJERNE1234

Type deltakerkort og antall skal ikke legges inn før etter ferien.

Noe dere lurer på så ta kontakt på epost: tro-jac3@online.no eller ring 92812038 (Trond).

INFO 3 februar:

Hvis alt går etter planen i forhold til Covid-19 osv så er dette en uoffisiell plan:

I alle klasser i "Stjerne Cup Innlandet Vår" samt "Stjerne Cup Innlandet Høst" så vinner alle semifinalelag gratis påmeldingsavgift til cup i slutten av oktober som kan hete"Champions Stjerne Cup". Altså 8 lag i hver klasse.

Ellers stor pågang med elektroniske påmeldinger med jevn fordeling mellom vår og høst. Gjennomsnittnivået på lagene i alle klasser er veldig høyt, så dette blir bra :-)

2020

G11 7er Nivå 1 - 16 plasser. HUK, Ullern,Bygdø Monolitten, Hasle Løren, Ullensaker Kisa, Mjøndalen, Øvrevoll Hosle, Skeid, Sarpsborg.

G11 7er Nivå 2 - 16 plasser. HUK-2, Vind Akademiet, Nest Sotra, Ullern-2, Øvrevoll Hosle-2, Øvrevoll Hosle-3, Ullensaker Kisa-2, Skeid, Sarpsborg-2.

G12 9er nivå 1 - 26 plasser. 1 LEDIG PLASS. Hasle Løren, Skeid, Nationalkammeratene, Lillestrøm, Lillestrøm sort, Heming, Gjelleråsen, Reinsvoll, Sarpsborg, Nest Sotra, Abilsø, Elverum, Stabæk, Bærums Verk Hauger, Moss, Kongsvinger, Lyn, Øvrevoll Hosle, Lyn, Oppsal, Fyllingsdalen, Sjetne, Korsvoll, Vålerenga, Skedsmo.


G12 9er Nivå 2 - 20 plasser. 4 Ledige plasser. Skeid-2, Hasle Løren-2, Ullern-2, Vind Akademiet, Sarpsborg-2, Nest Sotra-2, Bærums Verk Hauger-2, Kongsvinger-2, Øvrevoll Hosle-2, Moss-2, Gjelleråsen-2, Korsvoll-, HSV, Jømna Heradsbygd, Sjetne-2, Heming-2.

Info 12 juli: Åpnet opp for 4 plasser ekstra i klasse G12 Nivå 2 !!


G13 Elite Nivå 1 - 26 plasser. 2 LEDIG PLASS. Lørenskog, Hønefoss, Moss, Nittedal, Fjellhamar, Nesoden, Nordstrand, Holmen, Storm, Kongsvinger, Brodd, Vestbyen, Flint Fotball, Bækkelaget, Voss, Slagen, Vålerenga, Rustad, Høvik, Lyn, Stoppen, Drøbak Frogn, Elverum, Trygg Lade.

INFO 12 juli: Åpnet opp for 2 plasser ekstra i G13 Elite klassen !!

G13 Nivå 2 - 16 plasser. 1 Ledige plasser. Hønefoss-2, Nittedal-2, Moss-2, Nesodden-2, Nordstrand-2, Lørenskog-2, Bækkelaget-2, Kurland, Nordby, Strømmen, Gulset, Lyn-2, Faaberg, Stoppen-2, Drøbak Frogn-2.

G14 Elite Nivå 1 - 24 plasser. 1 LEDIGE PLASSER. Bærum, Fredrikstad, Hasle Løren, Sprint Jeløy, Ås, Notodden, HSV, Sola, Hønefoss, Bønes, Hvit-Rød Oslo Futsal, Oppsal, Kongsvinger, Fjellhamar, Ranheim, Nordstrand, Kjelsås, Fart, Sogndal, Bodø Glimt, Førde, Stabæk, Vinne.

Info 23 juni: Har åpnet opp for 24 lag i G14 Elite, så da er det i skrivende stund 2 ledige plasser.

G14 Nivå 2 - 16 plasser. 1 LEDIG PLASS. Ås-2, Bygdø Monolitten, Bønes-2, Oppsal-2, Kongsvinger-2, Borre, Gauldal, Ranheim-2, Ranheim-3, Klemetsrud, Gol, Lænke, Heimdal-2, Tiller, Gullvikmoen, Tune.


G15 Elite Nivå 1 - 20 plasser. 2 LEDIGE PLASSER. Høybråten & Stovner, Begby, Strømsgodset, Trosvik, Fana, Eik Tønsberg, Tynset, Loddefjord, HUK, Asker, Randesund, Lørenskog, Skedsmo, Teie, Charlottenlund, Gressvik, Fredrikstad, Kolbotn.

G15 Nivå 2 - 16 plasser. 4 LEDIGE PLASSER. Årvoll, Strømsgodset-2, Trosvik-2, Loddefjord-2, Rælingen, Borre, Lørenskog-2, Roterud, Teie-2, Ullensaker Kisa, Charlottenlund-2, Lier.


G16 Elite Nivå 1 - 20 plasser. 4 LEDIGE PLASSER. Sander, Eik Tønsberg, Tynset, Rælingen, Vanvik/Stadsbygd, Begby, Fet, KFUM Oslo, Ski, Manglerud Star, Brodd, Gulset, Moss, Skedsmo, Randesund, Førde.

G16 Nivå 2 - 16 plasser. 1 LEDIG PLASS. GUI SK, Skaun, Fet-2, KFUM Oslo-2, Førde, Åga IL, Borre, Årvoll, Moss-2, Oppegård, Frisk Asker, Ridabu, Ullensaker Kisa, Hundvåg, Sagene, Charlottenlund.



Det vil være begrenset med plasser i Nivå 1 får å holde nivået høyt oppe i de forskjellige klasser.
Men bredde lag samt deres 2 lag i klubben har altså mulighet får å melde seg på i Nivå 2.

- Garantert gode dommere og linjedommere blir prioritert og meget bra mat serveres i den store spisesalen på Scandic Hotel Hamar.
- Store fine 11er baner samt 9er spilles fra 16m til 16m.

DETTE MÅ DERE VÆRE MED PÅ !!!

Stjerne Cup Innlandet er godkjent for at lag kan stille med 2 stk gjestespillere. Turneringen er godkjent får utenlanske lag samt Futsal lag kan også melde seg på i Stjerne Cup Innlandet. Dette gjelder i ungdoms klassene.

DISSE LAGENE DELTOK I 2019:

G13 Elite (G2006) 11er Nivå 1: 40 plasser. HSV, Hasle Løren, Gjelleråsen, Vålerenga, Ullern, Nest Sotra, GAIS (Sverige), Bærums Verk Hauger, Nardo, Oslo Futsal, Nordstrand, Randesund, Konnerud, Vidar, Fyllingsdalen, Kambo, Strømsgodset, Lillestrøm, Sola, Trygg Lade, Flint, Lyn, Nanset, Askim, Kattem, Flaktveit, Asker, Kolbotn, Notodden, Yven, Kråkerøy, Gimletroll, Hønefoss, Stabæk g12, Bryne, Urædd, Oppsal, Lørenskog, Heming, Elverum.

Venteliste:

G13 (G2006) 11er Nivå 2: 20 plasser. Sandefjord, Bærums Verk Hauger-2, Klemetsrud, Randesund-2, Gresvik, Ellingsrud, HSV-2, Sprint Jeløy-2, Nordstrand-2, Alta, Oppegård, Kråkerøy-2, Gimletroll-2, Ullern-2, Nesodden, Nanset-2, Bygdø Monolitten, Gjerdrum, Årvoll.

Venteliste:

G14 Elite (G2005) 11er Nivå 1: 4o plasser Bærums Verk Hauger, Nest Sotra, Aurskog/Finstadbru, Fornebu, Strømsgodset, Skeid, Moss, Trosvik, Lambertseter, Flisa, Sarpsborg, Eik Tønsberg, Nordstrand, HUK, Tiller, Freidig, Norderhov, Hinna, Gjøvik lyn, Ullern, Holmen, Tynset, Fyllingsdalen, Vestre Aker, Vidar, HSV, Hafslund, Rolvsøy, Store Bergan, Ski, Nøtterøy, Kjelsås, Fana, Kolbotn, Strindheim, Bærum, Korsvol, Mandalskammeratene, Lyngdal, Gjelleråsen.

Venteliste:

G14 (G2005) 11er Nivå 2: 20 plasser. Aurskog/Finstadbru-2, Gresvik, Strømsgodset-2, Skeid-2, Trosvik-2, Eik Tønsberg-2, Ullern-2, Gjøvik Lyn-2, HSV-2, Ski-2, Nøtterøy-2, Lier, Skeid-3, Kolbotn-2, Tiller, Tverrlandet, Stag, Bygdø Monolitten, Strindheim-2, Sagene.

Venteliste: Stabæk-2.


NB! Pga så stor pågang i g13 og g14 klassen så er klasse g12, g11 og g10 flyttet til helgen 25-27 oktober.

G12 (G2007) 9er Nivå 1:Bækkelaget, Førde, Nordstrand, Holmen, Bærums Verk Hauger, Sandefjord, Skeid, Langhus, Øvrevoll Hosle, Strømsgodset, Ullensaker Kisa, Gresvik, Ullern, Nesodden, Vålerenga Blå, Hasle Løren, Lyn, HSV, Kvik Halden, Nøtterøy, Lørenskog Akademiet, Donn, Vigør, Konerud, Hønefoss, Sarpsborg 08, Eidsvåg, Lillestrøm, Vålerenga Ivrig, Hana, Nordnes/Djerv, Gjerdrum, Mysen, Oppegård, Nittedal, Heming, Mangerud Star, Fjellhamar, Oppsal.

G12 (G2007) 9er Nivå 2: Bækkelaget-2, Holmen-2, Skeid-2, Strømsgodset-2, Ullensaker Kisa-2, Strømmen, Kløfta, HSV-2, Hønefoss-2, Lørenskog Akademiet-2, Bærums Verk Hauger-2, Nordstrand-2, Kjelsås, Ullern-2., Drøbak Frogn, Heming-2, Vestre Aker, Asker, Haugsbygd.

G12 (G2007)9er Nivå 3: Holmen-3, Skeid-3, Gresvik-2, Nøtterøy-2, Øvrevoll Hosle-2, Donn-2, Drøbak Frogn-3, Bærums Verk Hauger-3, Bærums Verk Hauger-4., Nittedal-2, Nesodden-3, Bækkelaget-3, Holmen-3, Vestre Aker-2. Drøbak Frogn-2.


G11 (G2008) 9er Nivå 1: Oppegård, Fornebu, Nanset, Korsvoll, Hasle Løren, Askim, Nordstand, Ullensaker Kisa, Strømsgodset, Odd, Lyn, Ullern, Nesodden, Gjelleråsen, Ørn Horten, Sprint Jeløy, Lillestrøm, Stabæk, Skeid, Moss, Trygg Lade, Eika Krapfoss, Nittedal., Brann, Bækkelaget, Sarpsborg, Spa/Bra, Reinsvoll, Heming, Bærums Verk Hauger, Kongsvinger, Sjetne, Nationalkammeratene, Vålerenga, Gresvik, Nest Sotra, Høybråthen & Stovner, Skedsmo.

G11 (G2008) 9er Nivå 2:Langhus-2, Askim-2, Nordstrand-2,Ullensaker Kisa-2, Ullern-2, Skeid-2, Bækkelaget-2, Langhus, Vollen, Sarpsborg-2, Varpe, Heming-2, Gresvik-2, Lyn-2, Bærum, Skedsmo-2.

G11 (G2008) 7er: Sprint Jeløy-2, Korsvoll-2, Nanset-2, Nesodden-2, Skeid-3, Bækkelaget-3, Bækkelaget-4, Eika Krapfoss-2, Kongsvinger-2, Nordstrand-3.


G10 (G2009) 7er Nivå 1: Ullensaker Kisa, Skedsmo, Nordstrand, Holmen, Ullern, HUK, Vålerenga, Bygdøy Monolitten, Heming, Skeid, Lambertseter, Lambertseter-2, Sprint Jeløy, Gjelleråsen, Rælingen, Kjelsås. Hasle Løren, Løvenstad, HSV, Korsvoll, Mjøndalen, Årvoll, Korsvoll, Solberg, Vålerenga, Fossum, Nordstrand-2, Ullern-4, Frogner.

G10 (G2009) 7er Nivå 2:Ullensaker Kisa-2, Ullensaker Kisa-3, Nordstrand Guttakrutt, Ullern-2, Ullern-3, HUK-2, Skeid-2, Skeid-3, Rælingen-2, Kjelsås-2, Kjelsås-3, Årvoll-2, Årvoll-3, HSV-2, Frogner-2, Frogner-3.