Velkommen!


    Velkommen til Stjerne Cup


        Innlandet 2022 Hamar

                 Uoffisielt NM

                                                         Klubblag

                                                              G13-19

Arrangør Romedal IL


26 - 28 august 2022 - Klasse G13 og G14.

9 - 11 september 2022 - Klasse G11 og G12.

23 - 25 september 2022 - Klasse G15, G16/17, G19.



INFO 18 juni: Rekordantall 270 påmeldte lag og kun noen plasser ledig for å få rette antall i de forskjellige klassene.

Så er det plass i deres årsklasse gå inn med det samme å meld på laget elektronisk.

Noe dere ellers lurer på så ring 92812038 når som helst på døgnet :-)


26-28 august 2022.
G13 Super Elite (32 plasser. 1 ledig plass) Sprint Jeløy, Ready, Heming, Oppsal, Stabæk, Lyn, Lillestrøm, Lommedalen, Ranheim, Sjetne, Madla, Asker, Vidar, Bønes, Ørn Horten, Herd, Flint Fotball, Sogndal, Donn, Odd, Snarøya, Holmen, Fyllingsdalen, Jerv, Åsane, Kjelsås, Øygarden, GAIS (Sverige), Løvenstad, Nordstrand, Askim, Tollnes, Kabelvåg.

G13 Nivå 2: (16 plasser. 2 ledige plasser) Sprint Jeløy-2, Ready-2, Oppsal-2, Stabæk-2, Heming-2, Lyn-2, Ranheim-2, Flint Tønsberg-2, Holmen-2, Kjelsås-2, Tynset, Åndalsnes, Brattvåg.

G14 Super Elite: (1 ledig plasser) Flint Tønsberg, Ready, Gjelleråsen, Vålerenga, Fjellhamar, Ski, Vuku, Gullvikmoen, Gimletroll, Os, HSV, Øvrevoll Hosle, Haslum, Øygarden, Karlstad (Sverige), Holeværingen, Clausenengen/Kristiansund, Donn.

G14 Nivå 2: (20 plasser. 1 ledige plasser) Flint Tønsberg-2, Ready-2, Vålerenga-2, Røa, Røa-2, Ski-2, Fjellhamar-2, Øvrevoll Hosle-2, Øvrevoll Hosle-3, Bjørkelangen, Gimletroll-2, Tønsberg, Heming, Haslum-2, Heming-2, Tynset, Holeværingen-2, Clausenengen/Kristiansund-2, Gullvikmoen-2.

9-11 september 2022.

G10 Superklassen 7er Nivå 1: 8 plasser Ullern, Hasle Løren, Vang, Skedsmo, Vålerenga, Kolbotn, Sprint Jeløy, Heming.

G10 7er Nivå 2: 8 plasser Ullern-2, Skedsmo-2, Askim, Vålerenga-2, Kolbotn-2, Vang, Sprint Jeløy-2, Hasle Løren-2.

G11 Superklasse 9er Nivå 1: (24 plasser. 1 plass ledig.) Gresvik, Fjellhamar, Gjelleråsen, Bygdø Monolitten, Slagen, Holeværingen, Strømsgodset, Lillestrøm, Fyllingsdalen, Skeid, Manglerud Star, Vålerenga, Marikollen, Oppsal, Heming, Furuset, Ullern, Bækkelaget, Øygarden, Nordhordland, Stabæk, Bøn, Frisk Asker.


G11 Nivå 2: (24 plasser. 3 plasser ledig.) Gresvik-2, Fjellhamar-2, Strømsgodset-2, Heradsbygda, Lillestrøm-2, Lillestrøm-3, Lillestrøm-4, Gullhaug, Skeid-2, Oppsal-2, Oppsal-3, Oppsal-4, Asker, Bjørndal, Ullern-2, Ullern-3, Vålerenga-2, Vålerenga sort, Øygarden-2, Bækkelaget-2, Bjørndal-2.

G12 Superklasse 9er Nivå 1: (32 plasser. 1 ledig plass) Sprint Jeløy, Ready, Vidar, Korsvoll, Lillestrøm, Fjellhamar, Strømsgodset, HSV, Asker, Asker-2, Sogndal, Lyn, Vålerenga, Stabæk, Snarøya, Hasle Løren, Brumunddal, Buvik, Trygg Lade, Hommelvik, Haugerud. Skeid, Klemetsrud, Øvrevoll Hosle, Oppsal, Haslum, Øygarden, Figgjo, Stabæk xl, Lørenskog, Gjelleråsen, Ullensaker Kisa, Skreia. Løvenstad.


G12 Nivå 2 9er: (24 plasser. 1 ledig plass) Sprint Jeløy-2, Ready-2, Lillestrøm-2, Fjellhamar-2, HSV-2, Holmlia, Kosvoll-2, RASK-2, Frisk Asker, Stabæk-2, Hasle Løren-2, Brumunddal-2, Skeid-2, Øvrevoll Hosle-2, Øvrevoll Hosle-3, Moss, Skeid-3, Haslum-2, Ready-3, Lørenskog-2, Oppsal-2, Hommelvik-2, Høvik, RASK.

Venteliste:


23-25 september 2022.

G15 Super Elite: Ready, Heming, Drøbak Frogn, Vålerenga, Baune, Fyllingsdalen, GAIS (Sverige), Fana, Randesund, Hamar IL, Eik Tønsberg, Ranheim, Strindheim, Kongsberg.

G15 Nivå 2: Ready-2, Drøbak Frogn-2, Asker, Holmen, Ørland BK, Flint Tønsberg-2, Øygarden, Kongsvinger, Kongsvinger-2, Holeværingen, Randesund-2, Strindheim-2, Fart, Gjelleråsen, Trygg Lade, Sande, Kongsberg-2, Haslum, Levanger.


G16 Super Elite: Kattem, Storm, Skjetten, Vålerenga, Hertzöga BK (Sverige), Ready, Alta, Flint Tønsberg, Ølen, Charlottenlund, Heming, Hønefoss, Flaktveit, Eik Tønsberg, Tiller, Gjelleråsen, Trygg Lade, Levanger, Gjerdrum, Gimletroll.

G16 Nivå 2: Skjetten-2, Kongsvinger, Bjerke, Enebakk, Heming-2, Nome Fotball, Flint Tønsberg-2, Borre, Kongsvinger-2, Høybråten & Stovner, Ros, Ros-2, Tiller-2, Ranheim, Nesodden, Gimse, Verdal, Levanger-2, Røros.

G19 Nivå 1: Lag i Elite / 1 divisjon. Buvik, Tiller, Modum, FBK Karlstad (Sverige), Fjellhamar, Clausenengen/Kristiansund, Innherred, Hønefoss.

G19 Nivå 2: Lag i 2 og 3 divisjon. Lånke, Eik Tønsberg, Lervik, Tistedalen, Valdres, Jevnaker, Bøler, Rakkestad, FBK Karlstad G17 (Sverige), Borre, Buvik-2, Nidelv, Ski.

G19 Nivå 3: Sosialt. Gullhaug, Fart, Ridabu, Nordstrand, Stokke, Borre-2, Hauerseter, Ski-2.


INFO 12 november.

Da er påmeldings linken åpen for å melde på deres lag i Stjerne Cup Innlandet 2022 på Hamar klassene G10, G11, G12, G13, G14, G15, G16/17 og G19.
Både Elite klasser og Nivå 2 i alle klasser.
202 lag var med i dette året i 2021 over 2 helger og kun plass til 180 lag i 2022.
Så håper dere også i 2022 vil være med i cupen som er ansett som et Uoffisielt Norges Mesterskap.
Vil bli trangt om plassene dette året og endelig kan vi også se frem til at utenlandske lag er med igjen.
Dere kan få mulighet til å reservere dere en plass til og med 31 januar 2022 uten å binde dere.
For å benytte dere av denne muligheten så gjør dere følgende:
- Gå til https://stjernecupinnlandet.no/
- Klikk "Meld på lag"
- Fyll ut å skriv i "rabattkoden" koden STJERNE1234
- Velg bankbetaling og godkjenn.
- Dere er da påmeldt samt at dere kan trekke laget innen 31 januar 2022 uten å måtte betale påmeldingsavgift.

Noe dere lurer på ellers så ring meg når som helst på 92812038 :-)


202 lag totalt i alle klasser og vi gratulere disse lagene med seier i Stjerne Cup Innlandet 2021:

G16 (G2005) - Eik Tønsberg (Vestfold).

G15 (G2006) - Sola (Rogaland).

G14 (G2007) - Moss (Østfold).

G13 (G2008) - Hinna (Rogaland).

27-29 august 2021.

G13 Elite 11 er - 20 plasser (FULLBOOKET) Kongsvinger, Heming, Elverum, Lillestrøm, Skeid, Hasle Løren, Nationalkammeratene, Byåsen, Ålgård, Løkken Futsal, Ullern, Randesund, Vålerenga, Stabæk, Kolbotn, Gimletroll, Lørenskog, Hinna, Flint Tønsberg, Storm.

Nivå 2 11er - 12 plasser Vind Akademiet, Skeid-2, Byåsen-2, Ålgård-2, Ullern-2, Nationalkammeratene-2, Skedsmo-2, Gimletroll, Melhus, Lillestrøm-2, Oppegård.

G14 Elite 11er - 24 plasser Nordstrand, Moss, Kongsvinger, Rustad, Nittedal, Stabæk, Nesodden, Eidanger, Lørenskog, Ready, Åsane, Bærums Verk Hauger, Donn, Heming, Stoppen, Ranheim, Drøbak Frogn, Hamar IL, Varegg/Sandviken, Sprint Jeløy, Sundjordet, Freidig, Bagn.

Nivå 2 11er - 16 plasser Nordstrand-2, Elverum-2, Moss-2, Nittedal-2, Strømmen, Lørenskog-2, Eidanger-2, Ready-2, Bærums Verk Hauger-2, Oppegård, Stoppen-2, Solberg, Drøbak Frogn-2, Freidig-2.

1-3 oktober 2021.

G15 Elite 11er - 12 plasser Sprint Jeløy, Eik Tønsberg, Mjøndalen, Fana, Sola, HSV, Bodø Glimt, Gilmetroll, Kattem, Staal Jørpeland, Søreide.

Nivå 2 11er - Kolbotn-2, Nordstrand-2, Begby, Nesodden, Flint Tønsberg, Astor-2, Verdal, Borre, Astor.

G16 Elite 11er - 16 plasser (1 ledig plass) Hønefoss, Eik Tønsberg, Strømsgodset, Gresvik, Charlottenlund, Namsos, Trygg Lade, Tiller, Pors, Flint Tønsberg, Teie, Verdal, Randesund, Osterøy, Astor, Fyllingsdalen.

Nivå 2 11er - 12 plasser (1 ledig plass) Strømsgodset-2, Charlottenlund-2, Trygg Lade-2, Tiller-2, Buvik, Pors-2, Teie-2, Høybråten & Stovner, Ridabu, Borre, Vinne.

24-26 september 2021.

G12 9er Nivå 1: 20 plasser (FULLBOOKET) Sarpsborg, Heming, Nordstrand, Vind Akademiet, Ullern, Mjøndalen, Hasle Løren, Ullensaker Kisa, Bærums Verk Hauger, HUK, Sprint Jeløy, Bærum, Bærum-2, Lørenskog, Skeid, Gresvik, Gol, Manglerud Star, Lisleby, Løkken.

Nivå 2 9er: 16 plasser (1 ledige plasser) Bygdø Monolitten, Nordstrand-2, Bærums Verk Hauger-2, Ullern-2, Ullern-3, Sarpsborg-2, Heming-2, Lørenskog-2, Skeid-2, Skeid-3, Raufoss, Manglerud Star-2, Stabæk, Stabæk-2, Koll.

G11 9er Nivå 1: 16 plasser (FULLBOOKET) Nordstrand, Ullensaker Kisa, Stabæk, Ready, Skedsmo, Skeid, Lørenskog, Korsvoll, Lillestrøm, Strømsgodset, Sogndal, Heming, Sprint Jeløy, Høvik, Fjellhamar, Tynset.

G11 9er Nivå 2: 12 plasser (FULLBOOKET) Vind Akademiet, Korsvoll-2, Skedsmo-2, Skeid-2, Heming-2, Haslum-2, Haslum-3, Ridabu, Fjellhamar-2, Lillestrøm-2, Lørenskog-2, Sprint Jeløy-2.

Elektronisk påmelding er nå åpen for alle lag i Stjerne Cup Innlandet 2021.

Så meld på laget elektronisk nå ved å klikke øverst på denne side på det blå feltet "Meld på lag`"

Om dere ønsker på få faktura vedr påmeldingsavgift kr 3000,- så er det også mulig ved elektronsik påmelding å skrive inn i "rabattfeltet" koden: STJERNE1234

Type deltakerkort og antall skal ikke legges inn før etter ferien.

Noe dere lurer på så ta kontakt på epost: tro-jac3@online.no eller ring 92812038 (Trond).

INFO 3 februar:

Hvis alt går etter planen i forhold til Covid-19 osv så er dette en uoffisiell plan:

I alle klasser i "Stjerne Cup Innlandet Vår" samt "Stjerne Cup Innlandet Høst" så vinner alle semifinalelag gratis påmeldingsavgift til cup i slutten av oktober som kan hete"Champions Stjerne Cup". Altså 8 lag i hver klasse.

Ellers stor pågang med elektroniske påmeldinger med jevn fordeling mellom vår og høst. Gjennomsnittnivået på lagene i alle klasser er veldig høyt, så dette blir bra :-)

2020

G11 7er Nivå 1 - 16 plasser. HUK, Ullern,Bygdø Monolitten, Hasle Løren, Ullensaker Kisa, Mjøndalen, Øvrevoll Hosle, Skeid, Sarpsborg.

G11 7er Nivå 2 - 16 plasser. HUK-2, Vind Akademiet, Nest Sotra, Ullern-2, Øvrevoll Hosle-2, Øvrevoll Hosle-3, Ullensaker Kisa-2, Skeid, Sarpsborg-2.

G12 9er nivå 1 - 26 plasser. 1 LEDIG PLASS. Hasle Løren, Skeid, Nationalkammeratene, Lillestrøm, Lillestrøm sort, Heming, Gjelleråsen, Reinsvoll, Sarpsborg, Nest Sotra, Abilsø, Elverum, Stabæk, Bærums Verk Hauger, Moss, Kongsvinger, Lyn, Øvrevoll Hosle, Lyn, Oppsal, Fyllingsdalen, Sjetne, Korsvoll, Vålerenga, Skedsmo.


G12 9er Nivå 2 - 20 plasser. 4 Ledige plasser. Skeid-2, Hasle Løren-2, Ullern-2, Vind Akademiet, Sarpsborg-2, Nest Sotra-2, Bærums Verk Hauger-2, Kongsvinger-2, Øvrevoll Hosle-2, Moss-2, Gjelleråsen-2, Korsvoll-, HSV, Jømna Heradsbygd, Sjetne-2, Heming-2.

Info 12 juli: Åpnet opp for 4 plasser ekstra i klasse G12 Nivå 2 !!


G13 Elite Nivå 1 - 26 plasser. 2 LEDIG PLASS. Lørenskog, Hønefoss, Moss, Nittedal, Fjellhamar, Nesoden, Nordstrand, Holmen, Storm, Kongsvinger, Brodd, Vestbyen, Flint Fotball, Bækkelaget, Voss, Slagen, Vålerenga, Rustad, Høvik, Lyn, Stoppen, Drøbak Frogn, Elverum, Trygg Lade.

INFO 12 juli: Åpnet opp for 2 plasser ekstra i G13 Elite klassen !!

G13 Nivå 2 - 16 plasser. 1 Ledige plasser. Hønefoss-2, Nittedal-2, Moss-2, Nesodden-2, Nordstrand-2, Lørenskog-2, Bækkelaget-2, Kurland, Nordby, Strømmen, Gulset, Lyn-2, Faaberg, Stoppen-2, Drøbak Frogn-2.

G14 Elite Nivå 1 - 24 plasser. 1 LEDIGE PLASSER. Bærum, Fredrikstad, Hasle Løren, Sprint Jeløy, Ås, Notodden, HSV, Sola, Hønefoss, Bønes, Hvit-Rød Oslo Futsal, Oppsal, Kongsvinger, Fjellhamar, Ranheim, Nordstrand, Kjelsås, Fart, Sogndal, Bodø Glimt, Førde, Stabæk, Vinne.

Info 23 juni: Har åpnet opp for 24 lag i G14 Elite, så da er det i skrivende stund 2 ledige plasser.

G14 Nivå 2 - 16 plasser. 1 LEDIG PLASS. Ås-2, Bygdø Monolitten, Bønes-2, Oppsal-2, Kongsvinger-2, Borre, Gauldal, Ranheim-2, Ranheim-3, Klemetsrud, Gol, Lænke, Heimdal-2, Tiller, Gullvikmoen, Tune.


G15 Elite Nivå 1 - 20 plasser. 2 LEDIGE PLASSER. Høybråten & Stovner, Begby, Strømsgodset, Trosvik, Fana, Eik Tønsberg, Tynset, Loddefjord, HUK, Asker, Randesund, Lørenskog, Skedsmo, Teie, Charlottenlund, Gressvik, Fredrikstad, Kolbotn.

G15 Nivå 2 - 16 plasser. 4 LEDIGE PLASSER. Årvoll, Strømsgodset-2, Trosvik-2, Loddefjord-2, Rælingen, Borre, Lørenskog-2, Roterud, Teie-2, Ullensaker Kisa, Charlottenlund-2, Lier.


G16 Elite Nivå 1 - 20 plasser. 4 LEDIGE PLASSER. Sander, Eik Tønsberg, Tynset, Rælingen, Vanvik/Stadsbygd, Begby, Fet, KFUM Oslo, Ski, Manglerud Star, Brodd, Gulset, Moss, Skedsmo, Randesund, Førde.

G16 Nivå 2 - 16 plasser. 1 LEDIG PLASS. GUI SK, Skaun, Fet-2, KFUM Oslo-2, Førde, Åga IL, Borre, Årvoll, Moss-2, Oppegård, Frisk Asker, Ridabu, Ullensaker Kisa, Hundvåg, Sagene, Charlottenlund.



Det vil være begrenset med plasser i Nivå 1 får å holde nivået høyt oppe i de forskjellige klasser.
Men bredde lag samt deres 2 lag i klubben har altså mulighet får å melde seg på i Nivå 2.

- Garantert gode dommere og linjedommere blir prioritert og meget bra mat serveres i den store spisesalen på Scandic Hotel Hamar.
- Store fine 11er baner samt 9er spilles fra 16m til 16m.

DETTE MÅ DERE VÆRE MED PÅ !!!

Stjerne Cup Innlandet er godkjent for at lag kan stille med 2 stk gjestespillere. Turneringen er godkjent får utenlanske lag samt Futsal lag kan også melde seg på i Stjerne Cup Innlandet. Dette gjelder i ungdoms klassene.

DISSE LAGENE DELTOK I 2019:

G13 Elite (G2006) 11er Nivå 1: 40 plasser. HSV, Hasle Løren, Gjelleråsen, Vålerenga, Ullern, Nest Sotra, GAIS (Sverige), Bærums Verk Hauger, Nardo, Oslo Futsal, Nordstrand, Randesund, Konnerud, Vidar, Fyllingsdalen, Kambo, Strømsgodset, Lillestrøm, Sola, Trygg Lade, Flint, Lyn, Nanset, Askim, Kattem, Flaktveit, Asker, Kolbotn, Notodden, Yven, Kråkerøy, Gimletroll, Hønefoss, Stabæk g12, Bryne, Urædd, Oppsal, Lørenskog, Heming, Elverum.

Venteliste:

G13 (G2006) 11er Nivå 2: 20 plasser. Sandefjord, Bærums Verk Hauger-2, Klemetsrud, Randesund-2, Gresvik, Ellingsrud, HSV-2, Sprint Jeløy-2, Nordstrand-2, Alta, Oppegård, Kråkerøy-2, Gimletroll-2, Ullern-2, Nesodden, Nanset-2, Bygdø Monolitten, Gjerdrum, Årvoll.

Venteliste:

G14 Elite (G2005) 11er Nivå 1: 4o plasser Bærums Verk Hauger, Nest Sotra, Aurskog/Finstadbru, Fornebu, Strømsgodset, Skeid, Moss, Trosvik, Lambertseter, Flisa, Sarpsborg, Eik Tønsberg, Nordstrand, HUK, Tiller, Freidig, Norderhov, Hinna, Gjøvik lyn, Ullern, Holmen, Tynset, Fyllingsdalen, Vestre Aker, Vidar, HSV, Hafslund, Rolvsøy, Store Bergan, Ski, Nøtterøy, Kjelsås, Fana, Kolbotn, Strindheim, Bærum, Korsvol, Mandalskammeratene, Lyngdal, Gjelleråsen.

Venteliste:

G14 (G2005) 11er Nivå 2: 20 plasser. Aurskog/Finstadbru-2, Gresvik, Strømsgodset-2, Skeid-2, Trosvik-2, Eik Tønsberg-2, Ullern-2, Gjøvik Lyn-2, HSV-2, Ski-2, Nøtterøy-2, Lier, Skeid-3, Kolbotn-2, Tiller, Tverrlandet, Stag, Bygdø Monolitten, Strindheim-2, Sagene.

Venteliste: Stabæk-2.


NB! Pga så stor pågang i g13 og g14 klassen så er klasse g12, g11 og g10 flyttet til helgen 25-27 oktober.

G12 (G2007) 9er Nivå 1:Bækkelaget, Førde, Nordstrand, Holmen, Bærums Verk Hauger, Sandefjord, Skeid, Langhus, Øvrevoll Hosle, Strømsgodset, Ullensaker Kisa, Gresvik, Ullern, Nesodden, Vålerenga Blå, Hasle Løren, Lyn, HSV, Kvik Halden, Nøtterøy, Lørenskog Akademiet, Donn, Vigør, Konerud, Hønefoss, Sarpsborg 08, Eidsvåg, Lillestrøm, Vålerenga Ivrig, Hana, Nordnes/Djerv, Gjerdrum, Mysen, Oppegård, Nittedal, Heming, Mangerud Star, Fjellhamar, Oppsal.

G12 (G2007) 9er Nivå 2: Bækkelaget-2, Holmen-2, Skeid-2, Strømsgodset-2, Ullensaker Kisa-2, Strømmen, Kløfta, HSV-2, Hønefoss-2, Lørenskog Akademiet-2, Bærums Verk Hauger-2, Nordstrand-2, Kjelsås, Ullern-2., Drøbak Frogn, Heming-2, Vestre Aker, Asker, Haugsbygd.

G12 (G2007)9er Nivå 3: Holmen-3, Skeid-3, Gresvik-2, Nøtterøy-2, Øvrevoll Hosle-2, Donn-2, Drøbak Frogn-3, Bærums Verk Hauger-3, Bærums Verk Hauger-4., Nittedal-2, Nesodden-3, Bækkelaget-3, Holmen-3, Vestre Aker-2. Drøbak Frogn-2.


G11 (G2008) 9er Nivå 1: Oppegård, Fornebu, Nanset, Korsvoll, Hasle Løren, Askim, Nordstand, Ullensaker Kisa, Strømsgodset, Odd, Lyn, Ullern, Nesodden, Gjelleråsen, Ørn Horten, Sprint Jeløy, Lillestrøm, Stabæk, Skeid, Moss, Trygg Lade, Eika Krapfoss, Nittedal., Brann, Bækkelaget, Sarpsborg, Spa/Bra, Reinsvoll, Heming, Bærums Verk Hauger, Kongsvinger, Sjetne, Nationalkammeratene, Vålerenga, Gresvik, Nest Sotra, Høybråthen & Stovner, Skedsmo.

G11 (G2008) 9er Nivå 2:Langhus-2, Askim-2, Nordstrand-2,Ullensaker Kisa-2, Ullern-2, Skeid-2, Bækkelaget-2, Langhus, Vollen, Sarpsborg-2, Varpe, Heming-2, Gresvik-2, Lyn-2, Bærum, Skedsmo-2.

G11 (G2008) 7er: Sprint Jeløy-2, Korsvoll-2, Nanset-2, Nesodden-2, Skeid-3, Bækkelaget-3, Bækkelaget-4, Eika Krapfoss-2, Kongsvinger-2, Nordstrand-3.


G10 (G2009) 7er Nivå 1: Ullensaker Kisa, Skedsmo, Nordstrand, Holmen, Ullern, HUK, Vålerenga, Bygdøy Monolitten, Heming, Skeid, Lambertseter, Lambertseter-2, Sprint Jeløy, Gjelleråsen, Rælingen, Kjelsås. Hasle Løren, Løvenstad, HSV, Korsvoll, Mjøndalen, Årvoll, Korsvoll, Solberg, Vålerenga, Fossum, Nordstrand-2, Ullern-4, Frogner.

G10 (G2009) 7er Nivå 2:Ullensaker Kisa-2, Ullensaker Kisa-3, Nordstrand Guttakrutt, Ullern-2, Ullern-3, HUK-2, Skeid-2, Skeid-3, Rælingen-2, Kjelsås-2, Kjelsås-3, Årvoll-2, Årvoll-3, HSV-2, Frogner-2, Frogner-3.