Club
|
Team name
|
Category
|
Arna-Bjørnar Allianse Idrettslag
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Bjørkelangen
|
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Bjørkelangen
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Bodø/Glimt, FK
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
BVH
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Bygdø Monolitten Idrettslag
|
IL 1
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Bygdø Monolitten Idrettslag
|
IL 2
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Bygdø Monolitten Idrettslag
|
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Bygdø Monolitten Idrettslag
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Bærum SK
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Bøler IF
|
blå
|
Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Bøler IF
|
gul
|
Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Bøn
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Christiania Ballklubb
|
CBK
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Degerfors IF
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Egge/Sørlia
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Egge/Sørlia
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Eidsvåg IL (Åsane)
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Ekholt BK
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Ekholt BK
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Fana Fotball
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Fet IL
|
Rød
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Fet IL
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Fjellhamar
|
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Fjellhamar
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Fjellhamar
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
FK Fyllingsdalen
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Flaktveit Idrettsklubb
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Flint Fotball
|
|
Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
|
Flint Fotball
|
|
Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
|
Flint Fotball
|
|
Gutter 16 Super Elite, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
|
Flint Fotball
|
|
Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
|
Fotballklubben Landsås
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Frigg Oslo FK - Fotball
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Frigg Oslo FK - Fotball
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
GAIS
|
Svart
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
GAIS
|
Grön
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Gamle Oslo FK
|
Fc Oslo
|
Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
|
Gauldal Fotballklubb
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Gjelleråsen
|
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Gjelleråsen
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Gneist, IL
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Gneist, IL
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Grorud IL
|
GRØNN
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Grorud IL
|
GUL
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Gui Sportsklubb
|
|
Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
|
Gui Sportsklubb
|
|
Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
|
Gulset IF
|
G13 2
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Gulset IF
|
G13 1
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Hasle-Løren IL
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Hasle-Løren IL
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Hasle-Løren IL
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Hasle-Løren IL
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Haslum IL
|
Blå
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Haslum IL
|
Rød
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Haslum IL
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Haslum IL
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Heming, IL
|
Wolfpack
|
Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Heming, IL
|
Hvit
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Heming, IL
|
Grønn
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Heming, IL
|
G13-1
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Herkules Fotball
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Hertzöga BK
|
Grön
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Hertzöga BK
|
Gul
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Holeværingen, IL
|
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Holeværingen, IL
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Holmen IF
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Holmen IF
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Holmen IF
|
Rødt
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Holmen IF
|
Sort
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Hunstad FK - Fotball
|
G13
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Hunstad FK - Fotball
|
|
Gutter 16 Super Elite, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
|
Hødd, IL - Fotball
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Hødd, IL - Fotball
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Hønefoss BK
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Høybråten og Stovner IL
|
HSIL Rød
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Høybråten og Stovner IL
|
HSIL Blå
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
IFK Lidingö FK
|
P12:A
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
IL Jotun
|
9ER
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
IL Jotun
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Jerv, FK
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Jerv, FK
|
|
Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
|
Jevnaker IF
|
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Kattem IL Fotballklubb
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Kattem IL Fotballklubb
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Kattem IL Fotballklubb
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Kjelsås IL
|
Blå
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Kjelsås IL
|
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Kjelsås IL
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Kjelsås IL
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Kjelsås IL
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Klæbu IL
|
G13
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Kløfta
|
IL
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Kolbotn IL
|
|
Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
|
Kolbotn IL
|
|
Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Kolbotn IL
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Kolbotn IL
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Kolbotn IL
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Kolbotn IL
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Kolstad Fotball
|
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Kolstad Fotball
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Kongsberg IF
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Kongsberg IF
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Kongsvinger IL Fotball
|
|
Gutter 19 Nivå 2 , 11er (født 2007, 2006, 2005), 18-20 oktober 2024
|
Kragerø IF Fotball
|
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Kungsladugårds BK
|
KBK Vit
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Kungsladugårds BK
|
KBK Röd
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Kungsladugårds BK
|
Vitt
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Kungsladugårds BK
|
Vinrött
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Kvernbit, IL
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Langhus IL Fotball
|
Sort
|
Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
|
Langhus IL Fotball
|
Hvit
|
Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Lena IF
|
Lenabygda
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Lillestrøm
|
LSK Svart
|
Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
|
Lillestrøm
|
LSK Hvit
|
Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Lillestrøm
|
LSK Gul
|
Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Lillestrøm
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Lille Tøyen FK
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Lisleby FK
|
Grønn
|
Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Lisleby FK
|
Gul
|
Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Lisleby FK
|
Lilseby Orange
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Lisleby FK
|
Grønn
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Løten FK
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Løvenstad
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Løvenstad
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Manglerud Star Fotball,IL
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Manglerud Star Fotball,IL
|
MS svart
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Manglerud Star Fotball,IL
|
MS Grønn
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Marikollen FK
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Melhus IL
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Melhus IL
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Melhus IL
|
Melhus/Gimse
|
Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
|
Melhus IL
|
Melhus/Gimse1
|
Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
|
Melhus IL
|
Melhus/Gimse
|
Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
|
MILHiL
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
MILHiL
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Mölnlycke-Sjövalla IS FK
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Mørkved Sportsklubb
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Nacka FC
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Nesøya IL
|
Blå
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Nesøya IL
|
Grønn
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Nordby IL
|
|
Gutter 19 Nivå 3 , 11er (født 2007, 2006, 2005), 18-20 oktober 2024
|
Nordhordland BK
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Nordstrand IF
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Nordstrand IF
|
hvit
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Nordstrand IF
|
Blå
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Nordstrand IF
|
|
Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
|
Oppdal IL
|
|
Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
|
Oppsal IF Fotball
|
Oppsalakademiet 11
|
Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
|
Oppsal IF Fotball
|
|
Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Oppsal IF Fotball
|
Oppsalakademiet 12
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Oppsal IF Fotball
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Oppsal IF Fotball
|
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Oppsal IF Fotball
|
Oppsalakademiet 13
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Os TF
|
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Os TF
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Otta IL
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Radøy FK
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Raufoss Fotball
|
G13
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Raufoss Fotball
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Raufoss Fotball
|
|
Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
|
Re Fotballklubb
|
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Ridabu IL
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Romedal IL
|
|
Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
|
Rustad Abildsø Sportsklubb
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Rustad Abildsø Sportsklubb
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Rælingen
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Rælingen
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Rælingen
|
|
Gutter 16 Super Elite, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
|
Røa IL
|
|
Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
|
Sarpsborg 08 Fotballforening
|
08
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Skedsmo
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Skeid
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Skoger IL
|
|
Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Skoger IL
|
2 Skoger Hvit
|
Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Skoger IL
|
1 Skoger Grønn
|
Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Slagen IF
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Snøgg Fotball
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Snøgg Fotball
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Sogndal IL
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Solberg SK
|
1solberg
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Solberg SK
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Sotra Sportsklubb
|
|
Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
|
Sotra Sportsklubb
|
|
Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
|
Stabæk Fotball
|
2 Hvit
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Stabæk Fotball
|
1 Blå
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Stoppen Sportsklubb
|
SK
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Trolldalen IF
|
Blå
|
Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
|
Tønsberg FK
|
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Tønsberg FK
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Ullern IF
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Ullern IF
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Ullern IF
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Ullern IF
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Urædd FK
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Urædd FK
|
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Vallentuna BK
|
Valletuna BK
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Varhaug IL
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Veitvet SK
|
|
Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
|
Vestre Akers SK
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Vestre Akers SK
|
Reds
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Vind IL
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Vind IL
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Vuku IL
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Våg FK
|
|
Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
|
Vålerenga Fotball
|
G11 Rød
|
Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
|
Vålerenga Fotball
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Vålerenga Fotball
|
1 Base 1
|
Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
|
Vålerenga Fotball
|
2 Base 2
|
Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
|
Åndalsnes
|
IF
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Årvoll IL
|
Løve
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Årvoll IL
|
Tiger
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Årvoll IL
|
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Åsane Fotball
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Åsane Fotball
|
Oransje
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Øvrevoll Hosle IL
|
|
Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Øvrevoll Hosle IL
|
Gul
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Øvrevoll Hosle IL
|
Grønn
|
Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
|
Øvrevoll Hosle IL
|
ØHIL HAWKS
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Øvrevoll Hosle IL
|
ØHIL FALCONS
|
Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Øvrevoll Hosle IL
|
ØHIL EAGELS
|
Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
|
Øvrevoll Hosle IL
|
|
Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|
Øvrevoll Hosle IL
|
|
Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
|