Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Arna-Bjørnar Allianse Idrettslag Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Bjørkelangen Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Bjørkelangen Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Bjørkelangen Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Bjørkelangen Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Bodø/Glimt, FK Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
BVH Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Bygdø Monolitten Idrettslag IL 1 Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Bygdø Monolitten Idrettslag IL 2 Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Bygdø Monolitten Idrettslag Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Bygdø Monolitten Idrettslag Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Bærum SK Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Bøler IF blå Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
Bøler IF gul Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
Bøn Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Christiania Ballklubb CBK Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Degerfors IF Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Egge/Sørlia Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Egge/Sørlia Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Eidsvåg IL (Åsane) Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Eiker/Kvikk, IF Vestfossen EikerKvikk Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Ekholt BK Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Ekholt BK Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Ekholt BK Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Fana Fotball Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Fart, FL Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
FBK Karlstad Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
FBK Karlstad Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
FC Oslo Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Fet IL Rød Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Fet IL Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Fjellhamar Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Fjellhamar Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Fjellhamar Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Fjellhamar Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
FK Fyllingsdalen Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Flaktveit Idrettsklubb Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Flint Fotball Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Flint Fotball Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Flint Fotball Gutter 16 Super Elite, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Flint Fotball Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Follo FK Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Fotballklubben Landsås Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Freidig, SPK SK Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Frigg Oslo FK - Fotball Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Frigg Oslo FK - Fotball Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Furnes Fotball Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
GAIS Grön Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
GAIS Svart Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
GAIS Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Gamle Oslo FK Fc Oslo Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
Gauldal Fotballklubb Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Gjelleråsen Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Gjelleråsen Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Glassverket IF Gutter 19 Nivå 2 , 11er (født 2007, 2006, 2005), 18-20 oktober 2024
Gneist, IL Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Gneist, IL Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Grorud IL GRØNN Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Grorud IL GUL Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Gui Sportsklubb Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
Gui Sportsklubb Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Gulset IF G13 2 Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Gulset IF G13 1 Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Hasle-Løren IL Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Hasle-Løren IL Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Hasle-Løren IL Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Hasle-Løren IL Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Haslum IL Blå Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Haslum IL Rød Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Haslum IL Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Haslum IL Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Heming, IL 2014 1 Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
Heming, IL 2014 2 Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
Heming, IL Wolfpack Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
Heming, IL 2014 3 Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
Heming, IL Hvit Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Heming, IL Grønn Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Heming, IL G13-1 Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Herkules Fotball Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Hertzöga BK Grön Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Hertzöga BK Gul Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Holeværingen, IL Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Holeværingen, IL Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Holmen IF Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Holmen IF Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Holmen IF Rødt Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Holmen IF Sort Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Hunstad FK - Fotball G13 Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Hunstad FK - Fotball Gutter 16 Super Elite, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Hvaler IL Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Hødd, IL - Fotball Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Hødd, IL - Fotball Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Hønefoss BK Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Høybråten og Stovner IL HSIL Rød Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Høybråten og Stovner IL HSIL Blå Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
IFK Haninge Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
IFK Lidingö FK P12:A Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
IL Jotun 9ER Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
IL Jotun Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
IL Ros G16 Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Jerv, FK Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Jerv, FK Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Jevnaker IF Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Jevnaker IF Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Kattem IL Fotballklubb Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Kattem IL Fotballklubb Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Kattem IL Fotballklubb Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Kjelsås IL Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
Kjelsås IL blå Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
Kjelsås IL Blå Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Kjelsås IL Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Kjelsås IL Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Kjelsås IL Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Kjelsås IL Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Klæbu IL G13 Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Kløfta Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Kløfta IL Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Kolbotn IL Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
Kolbotn IL Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
Kolbotn IL Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Kolbotn IL Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Kolbotn IL Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Kolbotn IL Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Kolstad Fotball Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Kolstad Fotball Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Kongsberg IF Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Kongsberg IF Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Kongsvinger IL Fotball Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Kongsvinger IL Fotball Gutter 19 Nivå 2 , 11er (født 2007, 2006, 2005), 18-20 oktober 2024
Kragerø IF Fotball Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Kungsladugårds BK KBK Vit Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Kungsladugårds BK KBK Röd Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Kungsladugårds BK Vitt Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Kungsladugårds BK Vinrött Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Kvernbit, IL Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Langhus IL Fotball Sort Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
Langhus IL Fotball Hvit Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
Lena IF Lenabygda Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Lillehammer Fotballklubb Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Lillehammer Fotballklubb Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Lillestrøm LSK Svart Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
Lillestrøm LSK Hvit Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
Lillestrøm LSK Gul Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
Lillestrøm Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Lille Tøyen FK Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Lisleby FK Grønn Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
Lisleby FK Gul Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
Lisleby FK Lilseby Orange Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Lisleby FK Grønn Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Løten FK Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Løvenstad Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Løvenstad Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Manglerud Star Fotball,IL Maks Akademiet Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Manglerud Star Fotball,IL MS svart Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Manglerud Star Fotball,IL MS Grønn Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Marikollen FK Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Melhus IL Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Melhus IL Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Melhus IL Melhus/Gimse Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Melhus IL Melhus/Gimse1 Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Melhus IL Melhus/Gimse Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
MILHiL Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
MILHiL Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Mjølner, FK Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Mölnlycke-Sjövalla IS FK Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Mørkved Sportsklubb Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Nacka FC Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Nesodden IF NIF 1A Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
Nesodden IF NIF 2A Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
Nesodden IF NIF 3A Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
Nesodden IF NIF 3B Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
Nesøya IL Blå Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Nesøya IL Grønn Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Nordby IL Gutter 19 Nivå 3 , 11er (født 2007, 2006, 2005), 18-20 oktober 2024
Nordhordland BK Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Nord-Odal idrettslag Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Nordre Sande IL Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
Nordstrand IF Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Nordstrand IF hvit Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Nordstrand IF Blå Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Nordstrand IF Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Nordstrand IF Soccerboi Gutter 19 Nivå 3 , 11er (født 2007, 2006, 2005), 18-20 oktober 2024
Oppdal IL Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Oppsal IF Fotball Oppsalakademiet 11 Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
Oppsal IF Fotball Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
Oppsal IF Fotball Oppsalakademiet 12 Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Oppsal IF Fotball Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Oppsal IF Fotball Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Oppsal IF Fotball Oppsalakademiet 13 Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Oppsal IF Fotball Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Os TF Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Os TF Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Otta IL Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Overhalla IL Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Radøy FK Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Raufoss Fotball G13 Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Raufoss Fotball Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Raufoss Fotball Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Re Fotballklubb Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Ridabu IL Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Ridabu IL Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Romedal IL Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Rustad Abildsø Sportsklubb Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Rustad Abildsø Sportsklubb Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Rælingen Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Rælingen Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Rælingen Gutter 16 Super Elite, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Røa IL Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Sarpsborg 08 Fotballforening 08 Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Skedsmo Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Skeid Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Skjetten Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Skoger IL Gutter 11 Nivå 2, 9er (født 2013), 6-8 september 2024
Skoger IL 2 Skoger Hvit Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
Skoger IL 1 Skoger Grønn Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
Slagen IF Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Snøgg Fotball Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Snøgg Fotball Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Sogndal IL Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Solberg SK 1solberg Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Solberg SK Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Sotra Sportsklubb Gutter 15 Nivå 2, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Sotra Sportsklubb Gutter 15 Super Elite, 11er (født 2009), 20-22 september 2024
Stabæk Fotball 2 Hvit Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Stabæk Fotball 1 Blå Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Stoppen Sportsklubb SK Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Svelvik IF Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Trolldalen IF Blå Gutter 11 Nivå 3, 7er (født 2013), 6-8 september 2024
Træff Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Tønsberg FK Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Tønsberg FK Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Ullern IF Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Ullern IF Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Ullern IF Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Ullern IF Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Urædd FK Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Urædd FK Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Vallentuna BK Valletuna BK Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Varhaug IL Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Veitvet SK Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
Vestre Akers SK Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Vestre Akers SK Reds Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Vind IL Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Vind IL Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Vind IL Gutter 16 Super Elite, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Vind IL Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Vuku IL Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Våg FK Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
Vålerenga Fotball G11 Rød Gutter 11 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2013) 6-8 september 2024
Vålerenga Fotball Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Vålerenga Fotball Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Vålerenga Fotball 1 Base 1 Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Vålerenga Fotball 2 Base 2 Gutter 16 Nivå 2, 11er (født 2008), 20-22 september 2024
Åndalsnes IF Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Årvoll IL Løve Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Årvoll IL Tiger Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Åsane Fotball Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Åsane Fotball Oransje Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Øvrevoll Hosle IL Gutter 12 Nivå 1 Superklassen, 9er (født 2012), 6-8 september 2024
Øvrevoll Hosle IL Gul Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Øvrevoll Hosle IL Grønn Gutter 12 Nivå 2, 9e eller 7er (født 2012), 6-8 september 2024
Øvrevoll Hosle IL ØHIL HAWKS Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Øvrevoll Hosle IL ØHIL FALCONS Gutter 13 Nivå 2, 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Øvrevoll Hosle IL ØHIL EAGELS Gutter 13 Super Elite 11er (født 2011), 30 august-1 september 2024
Øvrevoll Hosle IL Gutter 14 Nivå 2, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024
Øvrevoll Hosle IL Gutter 14 Super Elite, 11er (født 2010), 30 august-1 september 2024